Niebanalne. Dobrze wykonane. Cieszące oko nie tylko tych najmłodszych. Każdy z nas lubi takie zabawki. W czasach plastiku oraz świecących czy grających dziwadeł bardzo trudno je znaleźć na sklepowej półce. Jednak one tam są. Poniżej przedstawione marki z łatwością znajdziemy w sklepach. Co je łączy? Staranność oraz precyzja wykonania. 

Djeco jest francuską firmą produkująca zabawki dla dzieci oraz młodzieży od 60 lat. Wspaniała, wieloletnia tradycja opiera się na zasadzie od której nie ma wyjątków.  Zabawki dla dzieci muszą reprezentować najwyższą jakość oraz spełniać wszystkie normy estetyczne. Ich podstawowym zadaniem jest pobudzenie kreatywności dzieci. Początkowo Djeco było małą oraz rodzinną firmą. Obecnie przy produkcji zabawek uczestniczy szerokie grono osób – graficy, ilustratorzy, projektanci, testerzy. Inspirują się oni światem baśni, historią i francuskim designem. I za to się je ceni.

Zabawki posiadające logo jaszczurki znaleźć można nie tylko w domach na całym globie ziemskim (eksportowane są w ponad 40 miejsc na świecie), ale też na słynnych międzynarodowych targach. Są one też w prestiżowych muzeach, a przykładem może być Luwr. 

Hape –  jest kolejną międzynarodową znaną marką. Urodziła się ona w Niemczech. W historie tej firmy wpisuje się walkę o ekologię. Firma ta produkuje drewniane zabawki. Najbardziej znany ich materiał to drzewo bambusowe. Stosuje również zaawansowane systemy pakowania oraz zużywania energii. Firma ta, podobnie jak Djeco ma na celu pobudzenie kreatywności naszych maluchów oraz rozwinięcie ich umiejętności manualnych. Oferta Hape zawiera mnóstwo zabawek, które można przykręcać, przekładać i przybijać.      

Goki – ta marka również należy do naszych sąsiadów z zachodu. Podobnie jak marka Djeco oraz Hape, Goki poszczycić się może długą, wieloletnią tradycją. Ulubionym tworzywem projektantów tej marki jest drewno. To właśnie z tego materiału można wyczarować układankę, planszówkę, klocki, jeździka, instrument i przebijankę. Zabawki marki Goki zdobyły wiele nagród. Nie tylko na rodzimym rynku.

Po więcej informacji i inspiracji odsyłamy na https://www.maxizabawa.pl/.